top of page

"Jsem ráda, že mám s kým sdílet strasti i radosti ze života fotografů. Mentoring mi pomáhá utřídit si myšlenky ohledně mého startu podnikání s fotografií. Dostala jsem zpětnou vazbu na snímky, kterými jsem si nebyla jistá a Adél mi i poradila jak vylepšit úpravu nebo na co dát příště pozor. Moc se těším na další setkání."


      - Katka (@katcaslavova.photo)

Fotografický mentoring

Naučím vás používat váš fotoaparát tak, abyste měli vždy krásné snímky. Focení si ukážeme jak z technické tak z umělecké stránky, ať už máte obyčejný fotoaparát, zrcadlovku nebo třeba analog. Podíváme se také na Vaše dosavadní snímky, na kterých budeme hledat prostor pro zlepšení a vaše silné stránky.

Individuální osobní konzultace (3h)

+tři konzultace online (3x1h)

5000,-

DSC06038.jpg

Kurz focení mobilním
telefonem

Vyžaduje váš business neustálé plnění sociálních sítí fotografiemi? Chcete zachytit své životní okamžiky jako profesionální fotograf? Nechcete ale investovat do drahé techniky a náročných kurzů focení? Naučím vás jednoduché triky, nenáročné fotografické principy a získáte také znalosti o rychlé a jednoduché editaci fotografií, které vám pomohou dotáhnout vaše snímky do dokonalosti.

Individuální kurz (4h)

3000,-

V případě zájmu o skupinový kurz nebo

o nabídku pro firmy mě prosím kontaktujte.

IMG_00029_edited.jpg

"Kurz je strukturovaný tak, že je v něm pokryto vše, co já jako amatérská fotografka z donucení potřebuji vědět. Po kurzu mám daleko více sebevědomí a pocitu, že vím, co dělám. Ba co víc - dokonce se teď těším pokaždé, když vytahuji mobil, abych vyzkoušela nějakou Adélčinu vychytávku. Kurz mi opravdu moc pomohl."
                                       

 - Veronika (@navasistrane)

"Adél má dar předávat své know-how hezky jednoduše a systematicky, že i člověk bez technických znalostí fotky pochopí o čem to je a jak na to. Sepnulo mi spousta věcí a už se je učím užívat v praxi. Kurz focení mobilním telefonem rozhodně doporučuju."

- Jana (@zeja.cz)

"Je s podivem, kolik žen se kvůli jedný blbě mířený větě zavře, a pak se stydí ukázat světu. Adél tohle dokáže odbourat a její kurz „Jak se cítit dobře (nejen) na fotografiích“ byl před focením něco, co mi hodně pomohlo se uvolnit. Navíc má po ruce jednoduchý triky, jak na fotkách vypadat skvěle a přirozeně.


- Ivet (@pokojvdusi_)

Jak se cítit dobře nejen na fotografiích

Tento kurz vás provede technikami sebeprezentace, sebepoznání a tělesné jistoty, aby vaše fotografie nebyly pouze obrazy, ale aby byly výrazem vaší autenticity. Zaměříme se na emoční výraz, pózování a stylizaci, porozumíte vlivu světla a prostředí na výsledné snímky, čímž získáte dovednosti potřebné pro vytváření fotografií, které vyprávějí příběh nejen o světě kolem vás, ale i o vás samotných. A probereme i jedno téma, které se vám bude hodit nejen do fotografií - sebevědomí. 

Individuální kurz (2h teoretická část + focení)

3500,-

V případě zájmu o skupinový kurz mě prosím kontaktujte.

bottom of page